Przejdź do stopki

Stanowiska Urzędu Miejskiego w Raciążu

Treść

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Burmistrz Miasta Raciąż Mariusz Jerzy Godlewski 27 (23) 6791183 sekretariat@miastoraciaz.pl
Sekretarz Miasta Renata Kujawa 24 w. 32 renata.kujawa@miastoraciaz.pl
Skarbnik Miasta Maria Małgorzata Karwowska 21 w. 27 skarbnik@miastoraciaz.pl


Parter

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki przestrzennej oraz wodnej Piotr Zaszewski 2 w. 40 piotr.zaszewski@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska, gospodarki przestrzennej Agnieszka Kordalska - Klimiuk 2 w. 40 agnieszka.kordalska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. gospodarki odpadami i ochrony Jolanta Charzyńska 2 w. 36 ewelina.duddek@miastoraciaz.p
Stanowisko ds. wymiaru i księgowości podatków Katarzyna Zawadzka 5 w. 36 katarzyna.zawadzka@miastoraciaz.pl
Sekretariat Urzędu Miejskiego Paulina Ryfińska 3 w. 11 sekretariat@miastoraciaz.pl
Darmowe Porady Prawne Janusz Rykowski 3 w. 11 -----
Kasa Anna Rutkowska 4 w. 21 anna.rutkowska@miastoraciaz.pl
Urząd Stanu Cywilnego Marta Dąbrowa 1 w. 28 marta.dabrowa@miastoraciaz.pl
Urząd Stanu Cywilnego Anna Szcześniewska 1 w. 28 anna.szczesniewska@miastoraciaz.pl
Konserwator Robert Widecki 6 --- -----
Sprzątaczka Wioletta Pawlak 6 --- -----


I Piętro

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej, mieszkaniowej oraz mienia miejskiego Ewelina Duddek 11 w. 38 danuta.charzynska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. technicznych, budownictwa, gospodarki przestrzennej i inwestycji Karol Guła 11 w. 38 karol.gula@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. księgowości dochodów miasta – Zastępca Skarbnika Anna Wiśniewska 12 w. 39 anna.wisniewska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. księgowości budżetowej Magdalena Szcześniewska 12 w. 39 magdalena.szczesniewska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. kadr, płac i księgowości oświatowej Kamil Zabrodzki 12 w. 39 kamil.zabrodzki@miastoraciaz.pl


II Piętro

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Redaktor naczelny gazety „Puls Raciąża” Dawid Ziółkowski 22 w. 35 dawid.ziolkowski@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. rozwoju, inwestycji oraz środków pozabudżetowych Justyna Dumińska 25 w. 31 justyna.duminska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi Rady Miejskiej, oświaty, kultury, zdrowia i sportu Katarzyna Wawrowska 26 w. 30 katarzyna.wawrowska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. kadr, płac i spraw społecznych Marta Cieszewska 24 w. 32 marta.cieszewska@miastoraciaz.pl

 

15347