Przejdź do stopki

Stanowiska Urzędu Miejskiego w Raciążu

Treść

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Burmistrz Miasta Raciąż Mariusz Jerzy Godlewski 27 (23) 6834850 sekretariat@miastoraciaz.pl
Sekretarz Miasta Renata Kujawa 24 (23) 6834865 renata.kujawa@miastoraciaz.pl
Skarbnik Miasta Maria Małgorzata Karwowska 21 (23) 6834862 skarbnik@miastoraciaz.pl


Parter

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki przestrzennej oraz wodnej Piotr Zaszewski 2 (23) 6834851 piotr.zaszewski@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska, gospodarki przestrzennej Agnieszka Kordalska - Klimiuk 2 (23) 6834852 agnieszka.kordalska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. gospodarki odpadami i ochrony   5 (23) 6834855  
Stanowisko ds. wymiaru i księgowości podatków Katarzyna Zawadzka 5 (23) 6834856 katarzyna.zawadzka@miastoraciaz.pl
Sekretariat Urzędu Miejskiego Paulina Ryfińska 3 (23) 6834850 sekretariat@miastoraciaz.pl
Darmowe Porady Prawne Janusz Rykowski 3 (23) 6834850 -----
Kasa Anna Rutkowska 4 (23) 6834854 anna.rutkowska@miastoraciaz.pl
Urząd Stanu Cywilnego Marta Dąbrowa 1 (23) 6834853 marta.dabrowa@miastoraciaz.pl
Urząd Stanu Cywilnego Anna Szcześniewska 1 (23) 6834857 anna.szczesniewska@miastoraciaz.pl
Konserwator Robert Widecki 6 --- -----
Sprzątaczka Wioletta Pawlak 6 --- -----


I Piętro

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej, mieszkaniowej oraz mienia miejskiego Ewelina Duddek 11 (23) 6834861 ewelina.duddek@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. technicznych, budownictwa, gospodarki przestrzennej i inwestycji   11 (23) 6834861  
Stanowisko ds. księgowości dochodów miasta – Zastępca Skarbnika Anna Wiśniewska 12 (23) 6834858 anna.wisniewska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. księgowości budżetowej Magdalena Szcześniewska 12 (23) 6834859 magdalena.szczesniewska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. kadr, płac i księgowości oświatowej Kamil Zabrodzki 12 (23) 6834860 kamil.zabrodzki@miastoraciaz.pl


II Piętro

Stanowisko Imię i nazwisko Pokój Telefon Adres e-mail
Redaktor naczelny gazety „Puls Raciąża” Dawid Ziółkowski 22 (23) 6834863 dawid.ziolkowski@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. inwestycji, remontów oraz ochrony danych osobowych Dariusz Grablewski 22 (23) 6834864 dariusz.grablewski@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. rozwoju, inwestycji oraz środków pozabudżetowych Justyna Dumińska 25 (23) 6834867 justyna.duminska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi Rady Miejskiej, oświaty, kultury, zdrowia i sportu Katarzyna Wawrowska 26 (23) 6834869 katarzyna.wawrowska@miastoraciaz.pl
Stanowisko ds. kadr, płac i spraw społecznych Marta Cieszewska 24 (23) 6834866 marta.cieszewska@miastoraciaz.pl

 

24647